пятница, 15 февраля 2013 г.

Розвиток сучасної молоді: мiф чи реальність?

Багато стереотипів склалось на сьогоденний день про підлітків 21-го століття, а ЗМІ та Інтернет тільки роблять їх міцнішими.

Я вважаю, що ці стереотипи потрібно ламати, адже оглянувшись довкола ми бачимо багату кількість талановитих хлопців і дівчат, які роблять наше життя цікавішим та яскравішим.

На сьогоденний день існує дуже багато секцій, тренінгів та акцій, спрямованих на розвиток суспільного життя дітей. Наша школа не є винятком, а,скоріше, навпаки, вона-це зразок того, як потрібно розвивати сучасну молодь. В моїй школі проводяться літературні вечори, де діти можуть поділитися своїм талантом, адже майже у кожного він є. Наскільки я знаю навіть в моєму физико-математичному класі майже тріть учнів складають вірші та чудові прозові твори. Для таких учнів в школі є навіть спеціальна газета, яка постійно показує школі (і не тільки) нові таланти: «Зеленій лампі» вже 20 років, і я сподіваюся, що вона буде існувати ще дуже-дуже довго.

З двадцяти восьми моїх однокласників в кожного є якийсь талант, якась запальна іскра , якою він відокремлюється від інших: дехто - виграє на чемпіонатах з танцю, дехто - блищить своїм інтелектом та постійно займає місця за конкурсами, дехто - талановитий художник, декілька – майбутні лікарі, - цей список я можу продовжувати нескінченно, адже, як я вже говорила, кожний щось з себе уявляє. Наші чудові вчителі, як шукачі скарбів: вони знаходять в нас те, чого сами ми не бачимо, а потім талановито відточують ці таланти, даючи творчі завдання на любий смак, щоб кожному найшлася справа по душі.

Щодо стереотипа «молодь п'є та курить» хочеться сказати, що у будь який час так було і буде. Є підлітки, які таким чином намагаються виразити себе, спроба звичайно невдачна, але такий образ життя вони обрали не від солодкого життя. Це їх вибір, який не робить людину автоматично негативною.

Таким чином я вважаю, що молодь сьогодення – це цікаві, творчі люди, які самовиражаються самими неординарними засобами. А такі проблеми, як антисоціальна поведінка, шкідливі звички чи лінь, це наслідок того, що дорослим часто буває «ні до того», борючись за глобальні проблеми, керівники країною забувають подивитися до себе «під ніс» та звернути більшу увагу до розвитку дітей, вони забувають,що молодь – це майбутнє.


Ганна Борисенко

Комментариев нет:

Отправить комментарий